Maturita 21

Nevíte, jak postavit svůj maturitní seznam četby? S námi je to hračka. Budeme se vám individuálně věnovat a připravíme Váš maturitní den tak, aby Vás nic nepřekvapilo. Již po prvním setkání budete odcházet s hotovým seznamem četby a můžete ho odevzdat rovnou svému češtináři.
 

Následně Vás velmi pečlivě připravíme ve všech dvaceti titulech. Navštívíte naše literární dílny, kde se o vašich knihách dozvíte přesně to, co budete k maturitě potřebovat. Samotnou maturitní zkoušku si natrénujete přesně podle požadavků státu. Seznámíme vás s kritérii hodnocení a se vším, co se u zkoušky testuje. U maturity nebudete ničím překvapeni. Naše literární dílny Literární dílna seznamuje účastníky kurzu s dílem velmi přitažlivou metodou. Jde o hranou učitelskou scénku, na kterou nikdy nezapomenete. S ukázkou četby, poslechem zajímavé pasáže, pečlivým rozborem autorovy doby i autora samotného. Budete odcházet s nadšením, že o knize něco skutečně víte! Aniž byste ji četli!

 

Odnesete si vypracovaný čtenářský deník připravený k maturitní zkoušce tak, abyste měli o svaťáku vše připraveno. Budeme vám nápomocni se vším, co budete potřebovat! Jsme otevřenou platformou, která není školou, ale přívětivým prostředím pro mladé. Všichni naši absolventi maturitu úspěšně složili.