Maturita 21

Nevíte, jak postavit svůj maturitní seznam četby? S námi je to hračka. Budeme se vám individuálně věnovat a připravíme Váš maturitní den tak, aby Vás nic nepřekvapilo. Již po prvním setkání budete odcházet s hotovým seznamem četby a můžete ho odevzdat rovnou svému češtináři.
 

Následně Vás velmi pečlivě připravíme ve všech dvaceti titulech. Navštívíte naše literární dílny, kde se o vašich knihách dozvíte přesně to, co budete k maturitě potřebovat. Samotnou maturitní zkoušku si natrénujete přesně podle požadavků státu. Seznámíme vás s kritérii hodnocení a se vším, co se u zkoušky testuje. U maturity nebudete ničím překvapeni. Naše literární dílny Literární dílna seznamuje účastníky kurzu s dílem velmi přitažlivou metodou. Jde o hranou učitelskou scénku, na kterou nikdy nezapomenete. S ukázkou četby, poslechem zajímavé pasáže, pečlivým rozborem autorovy doby i autora samotného. Budete odcházet s nadšením, že o knize něco skutečně víte! Aniž byste ji četli!

 

Odnesete si vypracovaný čtenářský deník připravený k maturitní zkoušce tak, abyste měli o svaťáku vše připraveno. Budeme vám nápomocni se vším, co budete potřebovat! Jsme otevřenou platformou, která není školou, ale přívětivým prostředím pro mladé. Všichni naši absolventi maturitu úspěšně složili.

Zaregistrujte se pro novinky

Sledujte nás & napište nám

  • Facebook
  • Instagram

Kontaktní tel. 605 330 938

Účetní tel. 775 600 772

Fakturační údaje:

MIROSLAV SLOWIK

IČO: 75324075

K Lánu 539/9

160 00, Praha 6 Vokovice

© 2020 učitelské dílny

 

Vzdělávací programy učitelských dílen jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, rozhodnutím ze dne 6. března 2020 o udělení akreditace na základě § 25 a § 27 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, s číslem jednacím MSMT- 11379/2020-4-329.